Zgodnie z tradycją dzielnicy absolwenci wolskich szkół średnich w nietypowy sposób uczcili zakończenie nauki w liceach.

28 kwietnia 2023 r., tuż przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego dla uczniów najstarszych klas, posadzili drzewa. Tym razem miejscem, które wzbogacone zostało osiemnastoma pięknymi sadzonkami wiśni ozdobnych był Park Moczydłowski.

Nasz liceum reprezentowały następujące osoby: dyr. Mariusz Kaczmarski, przewodnicząca rady rodziców p. Agnieszka Gałecka – Wachnicka oraz Zuzanna Opalska i Zosia Grzybowska- reprezentantki tegorocznych maturzystów z Bartoszewskiego.

Tegorocznej akcji sadzenia drzew przez maturzystów przyświecały słowa Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej Szczęśliwe drzewa! Będą się mogły wyszumieć!

Spacerując uroczymi ścieżkami Parku Moczydłowskiego odwiedzajcie nasze drzewo-pamiątkę.