28 kwietnia br. miało miejsce szczególne spotkanie.Niełatwe, bo pożegnalne. Tego dnia tegoroczni absolwenci, do niedawna uczniowie czwartych klas, przyszli do szkoły, aby odebrać bardzo ważne dla nich dokumenty- świadectwa ukończenia szkoły. Spotkanie miało uroczystą oprawą. W obecności sztandaru naszego liceum, z którego zerkał jego Patron- Władysław Bartoszewski- każdy uczeń odbierał upragniony dokument z rąk p. dyr. Beaty Aranowskiej, wicedyrektorów szkoły, p. dyrektor Sylwii Jakieły i p. dyr. Mariusza Kaczmarskiego oraz wychowawcy. Padło wiele miłych, ciepłych i wzruszających słów, lecz nie zabrakło również akcentów humorystycznych. Te zarezerwowano na drugą, nieoficjalną część uroczystości.

Wszystkim dumnym i radosnym absolwentom życzymy wielu dobrych chwil w życiu i dalszego rozwoju.

autor zdjęć Mariusz Borowicz 3CLO